Czym jest Credissimo do wypłaty?

To pożyczka przez internet na konto - o wartości do 5000 zł, na której spłatę masz od 15 do 30 dni.
Sprawdź, jak prosty jest proces i korzystaj z dodatkowej gotówki, zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz.
 

 

1. Zaznacz kwotę i wypełnij krótki formularz online dot. pożyczki przez internet.

2. Poczekaj kilka minut na odpowiedź o przyjęciu Twojego wniosku.

3. Korzystaj ze środków, które błyskawicznie wpłyną na Twoje konto bankowe.

Ważne: Dlaczego pożyczka przez internet na konto od Credissimo jest jedną z najkorzystniejszych na rynku? M.in. dlatego że złożenie wniosku dot. pożyczki przez internet jest w 100% darmowe.

Pytania i odpowiedzi

Dział kredytowy rozpatruje Twój wniosek o pożyczkę i sprawdzi Twoją zdolność kredytową. Otrzymasz od nas wiadomość SMS oraz e-mail z decyzją w maksymalnie najkrótszym czasie.

Ważne: Wniosek o pożyczkę, przesłany poza godzinami pracy, zostanie rozpatrzony w następnym dniu roboczym. Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek od 08.00 do 19.00, Sobota: od 10:00 do 18:00, Niedziela – Nieczynne.

Credissimo do wypłaty to pożyczka przez internet na konto, co znaczy, że pieniądze trafią na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy zaledwie kilka minut po przyznaniu zgody na udzielenie pożyczki. Szybko, wygodnie, dyskretnie - tak zdobywa się pieniądze od Credissimo w ramach pożyczki przez internet.

Proces jest prosty jak 1, 2, 3... Wykonujesz trzy proste kroki i pożyczka przez internet na konto od Credissimo trafia do Ciebie po zaledwie kilku minutach.

1 krok: Ustawiasz wysokość pożyczki oraz okres spłaty.

2 krok: Wypełniasz krótki formularz online.

3 krok: Czekasz kilka minut na weryfikację wniosku i korzystasz z przyznanej gotówki.

Ważne: Składanie wniosku dot. pożyczki przez internet Credissimo do wypłaty jest w 100% darmowe.

Credissimo do wypłaty to wygodna pożyczka przez internet na konto, o wartości max. 5000 zł, z terminem spłaty od 15 do 30 dni. 

Credissimo do wypłaty to rodzaj pożyczki przez internet, w związku z czym spłata należności również może odbyć się online.

Wystarczy, że wykonasz przelew bankowy, podając następujące dane:

Odbiorca: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: Nest Bank SA
IBAN: 38 2530 0008 2060 1011 6148 0003
Tytuł: PESEL i / lub numer twojej umowy

lub

Odbiorca: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: Raiffeisen Bank Polska S.A.
IBAN: 57 1750 0009 0000 0000 3820 1646
Tytuł: PESEL i / lub numer twojej umowy

Aby wysłać wniosek o pożyczkę, trzeba zweryfikować konto bankowe za pomocą Kontomatik. Kontomatik to usługa szybkiej identyfikacji Klienta pod względem oceny kredytowej. To jedna z najnowszych technologii w branży pożyczkowej, która pozwala na weryfikację tożsamości nawet przy ujemnym saldzie i bez konieczności wykonywania przelewów na 1 grosz lub 1 złoty. 

Weryfikacja wygląda tak:  wybierasz swój Bank z listy, udzielasz zgody oraz podajesz login i hasło do bankowości internetowej. Kontomatik pobiera informacje o Twoich  transakcjach z rachunku bankowego. Nie musisz jednak obawiać się, że ktoś później uzyska dane do wejścia na Twoje konto – dane logowania nie są nigdzie zapisywane i zostają automatycznie zapomniane po wylogowaniu się z Kontomatika.

 

Jest możliwość jednorazowego przedłużenia terminu spłaty pożyczki Credissimo do Wypłaty. W tym celu należy zapłacić opłatę za przedłużenie terminu spłaty. Opłata ta zależy od wysokości pożyczki oraz od okresu korzystania i jest zawarta w Umowie. W celu przedłużenia pożyczkę zaloguj się do Profilu i wybierz opcję "Przedłuż pożyczkę''.

 

 

 

Masz pilne wydatki, a pracodawca spóźnia się z wynagrodzeniem?

Skorzystaj z pożyczki przez internet - weź Credissimo do Wypłaty!


Nie każdy otrzymuje przysługujące mu wynagrodzenie na czas, co samo w sobie jest stresujące, a w połączeniu z piętrzącą się stertą rachunków do zapłacenia, może stać się trudne do zniesienia. W takich trudnych, podbramkowych sytuacjach nie zawsze chcemy lub możemy zwrócić się o pomoc do rodziny lub przyjaciół. Wówczas szybka i dyskretna pożyczka przez internet na konto jest wygodnym rozwiązaniem. Potrzebne pieniądze trafiają na konto w kilka minut, a spłatę należności można rozłożyć sobie na wygodne raty.

Pożyczka przez internet na konto to rozwiązanie dla Ciebie. Skorzystaj z dodatkowej gotówki i nie martw się więcej!

Credissimo do Wypłaty to pożyczka online z maksymalną kwotę do 5 000 zł na okres od 15 do 30 dni. Pożyczka ta pomoże Ci splacić miesięczne rachunki. Pamiętaj, iż kredyt konsumencki to krótkoterminowe rozwiązanie Twoich problemów finansowych. Bądź pewny, że w najbliższym czasie uzyskasz płynność finansową.