Credissimo zawiesza udzielanie pożyczek i obecnie nie jest możliwe przesłanie wniosku o pożyczkę. Jeśli jesteś naszym klientem i masz aktywną pożyczkę lub miałeś pożyczkę w przeszłości, możesz zalogować się na swoim profilu za pomocą przycisku w prawym górnym rogu.

Czym jest Credissimo do wypłaty?

To pożyczka pozabankowa o wartości do 5000 zł, na której spłatę masz od 15 do 30 dni.
Sprawdź jak łatwy jest proces wnioskowania i korzystaj z dodatkowej gotówki zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz.
 

1. Zaznacz żądaną kwotę oraz okres spłaty.

2.  Utwórz Profil Klienta wypełniając krótki formularz.

3. Otrzymasz odpowiedź z decyzją w możliwie najkrótszym czasie.

Ważne: Dlaczego pożyczka przez internet na konto od Credissimo jest jedną z najkorzystniejszych na rynku? M.in. dlatego że złożenie wniosku dot. pożyczki przez internet jest w 100% darmowe.

Pytania i odpowiedzi

Credissimo oferuje dostępne w szybki i wygodny sposób pożyczki, o które można ubiegać się, spełniając poniższe warunki:

 • ukończone 21 lat;
 • obywatelstwo polskie stały pobyt w Polsce;
 • ważny dowód osobisty;
 • aktywny rachunek bankowy;
 • nieobecność w rejestrach dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania aktualnych należności finansowych: Biura Informacji Kredytowej S.A. (BIK) , Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG) oraz CRIF;

Cały proces wnioskowania odbywa się w 100% online i nie zabiera więcej czasu niż kilka minut, a odpowiedź otrzymasz na telefon komórkowy i adres mailowy.

Masz prawo zrezygnować z umowy pożyczkowej w terminie 14 dni od dnia podpisania umowy, wysyłając pisemne zawiadomienie o rezygnacji na adres e-mail: contacts@credissimo.pl. Wówczas jesteś zobowiązany do zwrotu wypłaconej kwoty. 

Po otrzymaniu zgody na pożyczkę, otrzymasz kwotę na podane konto bankowe. Nie mamy opcji wypłaty pieniędzy za pomocą czeku Giro. Przelew wykonuje się w ciągu kilku minut. Czas oczekiwania na wypłatę pożyczki zależy od sesji bankowych. 

Składasz swój wniosek o pożyczkę wyłącznie online, wypełniając krótki formularz na stronie.  

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty.
 2. Utwórz Profil Użytkownika w 3 łatwych krokach.
 3. Poczekaj kilka minut na weryfikację i decyzję.
 4. Po zatwierdzeniu otrzymasz pieniądze przelewem bankowym.

O każdą kolejną pożyczkę wnioskujesz szybciej za pośrednictwem swojego Profilu bez konieczności ponownego wprowadzania danych.

Również możesz złożyć wniosek przez naszą całkowicie bezpłatną aplikację dla Androida lub przez naszą automatyczną usługę Facebook Messenger.

Dział kredytowy rozpatruje Twój wniosek o pożyczkę i sprawdzi Twoją zdolność kredytową. Otrzymasz od nas wiadomość SMS oraz e-mail z decyzją w maksymalnie najkrótszym czasie.

Wniosek o pożyczkę, przesłany poza godzinami pracy, zostanie rozpatrzony w następnym dniu roboczym.

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: od 08.00 do 19.00

Sobota: od 09:00 do 17:00

Niedziela – nieczynne.

Credissimo do wypłaty to wygodna pożyczka przez internet na konto, o wartości max. 5000 zł, z terminem spłaty od 15 do 30 dni. 

WAŻNE! Aby mieć pewność, że pomyślnie dokonasz przelewu na rachunek Credissimo, skorzystaj z jednej z następujących opcji płatności:

 • zapłać za pośrednictwem portalu płatności Blue Media na naszej stronie, wprowadzając swoje dane poniżej,
 • dokonaj wpłaty bezpośrednio na jedno z naszych rachunków wymienionych poniżej.

Nie zapominaj, że w polu „Tytuł płatności” musisz podać swój PESEL lub numer umowy Twojej aktywnej pożyczki w Credissimo.

Na korzyść: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: Nest Bank SA
IBAN: 38 2530 0008 2060 1011 6148 0003
Tytuł płatności: PESEL i/lub numer Twojej umowy

Na korzyść: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: BNP Paribas Bank Polska S.A.
IBAN: 57 1750 0009 0000 0000 3820 1646
Tytuł płatności: PESEL i / lub numer Twojej umowy

Na korzyść: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: Bank Pocztowy SA
IBAN: 76 1320 0019 5656 5656 2000 0001
Tytuł płatności: PESEL i / lub numer Twojej umowy

Płatność przelewem bankowym bezpośrednio na jedno z podanych kont, będzie zaksięgowana na naszym koncie w ciągu jednego dnia roboczego.

Płatność przelewem bankowym, zrobiona z innego banku będzie zaksięgowana na naszym koncie w ciągu dwóch dni roboczych.

Płatność uważa się za dokonana z chwilą zaświadczenia naszego rachunku bankowego (jest podane i jako punkt w OW).

W momencie gdy spłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie, informacja ta zostanie zaktualizowana na Twoim Profilu na stronie internetowej https://credissimo.pl/ Gdy Twoja pożyczka zostanie pomyślnie zamknięta otrzymasz sms-a potwierdzającego zaksięgowanie.

Jeśli zależy Ci na szybką odpowiedź czy spłacona rata została zaksięgowana, prosimy o kontakt pod numerem 22 103 0 300.

W tym samym czasie nie możesz mieć dwóch aktywnych pożyczek w Credissimo. Ale jeśli Twoja aktywna pożyczka została spłacona możesz natychmiast ubiegać się o nową. Prosimy upewnić się, że spłacona kwota została zaksięgowana w naszym systemie i poczekać na otrzymanie sms-a, że pożyczka została zamknięta.

Aby wysłać wniosek o pożyczkę, trzeba zweryfikować konto bankowe za pomocą Kontomatik. Kontomatik to usługa szybkiej identyfikacji Klienta pod względem oceny kredytowej. To jedna z najnowszych technologii w branży pożyczkowej, która pozwala na weryfikację tożsamości nawet przy ujemnym saldzie i bez konieczności wykonywania przelewów na 1 grosz lub 1 złoty. 

Weryfikacja wygląda tak:  wybierasz swój Bank z listy, udzielasz zgody oraz podajesz login i hasło do bankowości internetowej. Kontomatik pobiera informacje o Twoich  transakcjach z rachunku bankowego. Nie musisz jednak obawiać się, że ktoś później uzyska dane do wejścia na Twoje konto – dane logowania nie są nigdzie zapisywane i zostają automatycznie zapomniane po wylogowaniu się z Kontomatika.

 

Jest możliwość jednorazowego przedłużenia terminu spłaty pożyczki Credissimo do Wypłaty. W tym celu należy zapłacić opłatę za przedłużenie terminu spłaty. Opłata ta zależy od wysokości pożyczki oraz od okresu korzystania i jest zawarta w Umowie. W celu przedłużenia pożyczkę zaloguj się do Profilu i wybierz opcję "Przedłuż pożyczkę''.

 

Aby zmienić swoje dane osobowe lub numer konta bankowego należy zalogować się na swój Profil i wejść w zakładkę „Dane osobowe”. Następnie należy wybrać opcję „Edytuj”, zapisać zmiany i oczekiwać na decyzję z naszej strony. Odpowiedź otrzymasz jako powiadomienie w Profilu Klienta. 

Jeżeli spłaciłeś pożyczkę w terminie możesz skorzystać z atrakcyjnych zniżek wnioskująć o pożyczkę Credissimo Plus. Nasi lojalni klienci dostają SMS-y oraz maili z informacją o indywidualnej ofercie specjalnej. W celu skorzystania z zaproponowanej zniżki, należy zalogować się na Profil Klienta, wybrać pożyczkę Credissimo Plus, zaznaczyć żądaną kwotę  oraz termin spłaty i wpisać odpowiedny kod promocyjny w rubrykę „Mam kod rabatowy”. Następnie zostaje Ci tylko zweryfikować konto bankowe przez Kontomatik i wysłać swój wniosek o pożyczkę. Wnioski naszych lojalnych klientów są rozpatrywane w pierwszej kolejności.

 

 

Masz pilne wydatki, a pracodawca spóźnia się z wynagrodzeniem?

Skorzystaj z pożyczki przez internet - weź Credissimo do Wypłaty!


Nie każdy otrzymuje przysługujące mu wynagrodzenie na czas, co samo w sobie jest stresujące, a w połączeniu z piętrzącą się stertą rachunków do zapłacenia, może stać się trudne do zniesienia. W takich trudnych, podbramkowych sytuacjach nie zawsze chcemy lub możemy zwrócić się o pomoc do rodziny lub przyjaciół. Wówczas szybka i dyskretna pożyczka przez internet na konto jest wygodnym rozwiązaniem. Potrzebne pieniądze trafiają na konto w kilka minut, a spłatę należności można rozłożyć sobie na wygodne raty.

Pożyczka przez internet na konto to rozwiązanie dla Ciebie. Skorzystaj z dodatkowej gotówki i nie martw się więcej!

Credissimo do Wypłaty to pożyczka online z maksymalną kwotę do 5 000 zł na okres od 15 do 30 dni. Pożyczka ta pomoże Ci splacić miesięczne rachunki. Pamiętaj, iż kredyt konsumencki to krótkoterminowe rozwiązanie Twoich problemów finansowych. Bądź pewny, że w najbliższym czasie uzyskasz płynność finansową.