Credissimo zawiesza udzielanie pożyczek i obecnie nie jest możliwe przesłanie wniosku o pożyczkę. Jeśli jesteś naszym klientem i masz aktywną pożyczkę lub miałeś pożyczkę w przeszłości, możesz zalogować się na swoim profilu za pomocą przycisku w prawym górnym rogu.

Czym jest Credissimo Plus?

To pożyczka pozabankowa o wartości do 10 000 zł, na której spłatę masz od 3 do 24 miesięcy.
Sprawdź, jak łatwo wziąć kredyt pozabankowyi korzystaj z dodatkowych środków zawsze gdy ich potrzebujesz.
 

1. Zaznacz żądaną kwotę oraz okres spłaty.

2.  Utwórz Profil Klienta wypełniając krótki formularz.

3. Otrzymasz odpowiedź z decyzją w możliwie najkrótszym czasie.


Ważne: Pożyczki pozabankowe na raty od Credissimo są jednymi z najkorzystniejszych na rynku m.in. dlatego że złożenie wniosku jest w 100% darmowe.

Pytania i odpowiedzi

Credissimo Plus to pożyczka pozabankowa, której zasady są bardzo proste. Wysokość miesięcznych rat i odsetek jest ustalana indywidualnie, na podstawie historii kredytowej i uzyskanych dochodów. Stali klienci, dla których pożyczki pozabankowe na raty to nie nowość, mogą się spodziewać specjalnych bonusów i zniżek, a ich pożyczka będzie miała lepsze warunki.

Credissimo oferuje dostępne w szybki i wygodny sposób pożyczki, o które można ubiegać się, spełniając poniższe warunki:

 • ukończone 21 lat;
 • obywatelstwo polskie stały pobyt w Polsce;
 • ważny dowód osobisty;
 • aktywny rachunek bankowy;
 • nieobecność w rejestrach dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania aktualnych należności finansowych: Biura Informacji Kredytowej S.A. (BIK) , Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG) oraz CRIF;

Cały proces wnioskowania odbywa się w 100% online i nie zabiera więcej czasu niż kilka minut, a odpowiedź otrzymasz na telefon komórkowy i adres mailowy.

Masz prawo zrezygnować z umowy pożyczkowej w terminie 14 dni od dnia podpisania umowy, wysyłając pisemne zawiadomienie o rezygnacji na adres e-mail: contacts@credissimo.pl. Wówczas jesteś zobowiązany do zwrotu wypłaconej kwoty. 

Po otrzymaniu zgody na pożyczkę, otrzymasz kwotę na podane konto bankowe. Nie mamy opcji wypłaty pieniędzy za pomocą czeku Giro. Przelew wykonuje się w ciągu kilku minut. Czas oczekiwania na wypłatę pożyczki zależy od sesji bankowych. 

Tak. Wnioski stałych klientów Credissimo są rozpatrywane w pierwszej kolejności. Mogą oni również liczyć na bonusy, wcześniejszy dostęp do nowych usług oraz udział w loteriach pieniężnych.

W tym samym czasie nie możesz mieć dwóch aktywnych pożyczek w Credissimo. Ale jeśli Twoja aktywna pożyczka została spłacona możesz natychmiast ubiegać się o nową. Prosimy upewnić się, że spłacona kwota została zaksięgowana w naszym systemie i poczekać na otrzymanie sms-a, że pożyczka została zamknięta.

Oferujemy opcję refinansowania. Jeżeli regularnie spłacasz raty, nowa pożyczka pozabankowa może do Ciebie trafić, zanim spłacisz starą.

 

WAŻNE! Aby mieć pewność, że pomyślnie dokonasz przelewu na rachunek Credissimo, skorzystaj z jednej z następujących opcji płatności:

 • zapłać za pośrednictwem portalu płatności Blue Media na naszej stronie, wprowadzając swoje dane poniżej
 • dokonaj wpłaty bezpośrednio na jedno z naszych rachunków wymienionych poniżej.

Nie zapominaj, że w polu „Tytuł płatności” musisz podać swój PESEL lub numer umowy Twojej aktywnej pożyczki w Credissimo.

Na korzyść: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: Nest Bank SA
IBAN: 38 2530 0008 2060 1011 6148 0003
Tytuł płatności: PESEL i/lub numer Twojej umowy

Na korzyść: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: BNP Paribas Bank Polska S.A.
IBAN: 57 1750 0009 0000 0000 3820 1646
Tytuł płatności: PESEL i / lub numer Twojej umowy

Na korzyść: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: Bank Pocztowy SA
IBAN: 76 1320 0019 5656 5656 2000 0001
Tytuł płatności: PESEL i / lub numer Twojej umowy

Prosimy mieć na uwadzę, że płatność uważa się za dokonana z chwilą zaksięgowania kwoty na naszym rachunku bankowym. Czas zaksięgowania na wpłatę zależy od wybranego kanału płatności oraz dnia tygodnia. Za pośrednictwem systemu płatności Blue Media wpłata zostaje zaksięgowana na naszym rachunku w ciągu kilku minut. Za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego czas zaksięgowania wpłaty wynosi do 2 dni roboczych od chwili zlecenia płatności. Informacje na Profilu klienta zaktualizują się w ciągu 24 godzin od daty spłaty według harmonogramu. 

Gdy Twoja pożyczka zostanie pomyślnie zamknięta otrzymasz sms-a potwierdzającego zaksięgowanie.

Jeśli zależy Ci na szybką odpowiedź czy spłacona rata została zaksięgowana, prosimy o kontakt pod numerem 22 103 0 300.

Przy przedterminowej spłacie nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty czy prowizje.

Składasz swój wniosek o pożyczkę wyłącznie online, wypełniając krótki formularz na stronie.  

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty.
 2. Utwórz Profil Użytkownika w 3 łatwych krokach.
 3. Poczekaj kilka minut na weryfikację i decyzję.
 4. Po zatwierdzeniu otrzymasz pieniądze przelewem bankowym.

O każdą kolejną pożyczkę wnioskujesz szybciej za pośrednictwem swojego Profilu bez konieczności ponownego wprowadzania danych.

Również możesz złożyć wniosek przez naszą całkowicie bezpłatną aplikację dla Androida lub przez naszą automatyczną usługę Facebook Messenger.

Dział kredytowy rozpatruje Twój wniosek o pożyczkę i sprawdzi Twoją zdolność kredytową. Otrzymasz od nas wiadomość SMS oraz e-mail z decyzją w maksymalnie najkrótszym czasie.

Wniosek o pożyczkę, przesłany poza godzinami pracy, zostanie rozpatrzony w następnym dniu roboczym.

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: od 08.00 do 19.00

Sobota: od 09:00 do 17:00

Niedziela – nieczynne.

Aby wysłać wniosek o pożyczkę, trzeba zweryfikować konto bankowe za pomocą Kontomatik. Kontomatik to usługa szybkiej identyfikacji Klienta pod względem oceny kredytowej. To jedna z najnowszych technologii w branży pożyczkowej, która pozwala na weryfikację tożsamości nawet przy ujemnym saldzie i bez konieczności wykonywania przelewów na 1 grosz lub 1 złoty. 

Weryfikacja wygląda tak:  wybierasz swój Bank z listy, udzielasz zgody oraz podajesz login i hasło do bankowości internetowej. Kontomatik pobiera informacje o Twoich  transakcjach z rachunku bankowego. Nie musisz jednak obawiać się, że ktoś później uzyska dane do wejścia na Twoje konto – dane logowania nie są nigdzie zapisywane i zostają automatycznie zapomniane po wylogowaniu się z Kontomatika.

 

Aby zmienić swoje dane osobowe lub numer konta bankowego należy zalogować się na swój Profil i wejść w zakładkę „Dane osobowe”. Następnie należy wybrać opcję „Edytuj”, zapisać zmiany i oczekiwać na decyzję z naszej strony. Odpowiedź otrzymasz jako powiadomienie w Profilu Klienta. 

Masz możliwość refinansować pożyczkę „Credissimo Plus”. Aby ubiegać się o dodatkową kwotę, którą można rozłożyć na mniejsze i wygodniejsze raty miesięczne, wystarczy zalogować się na Profil Klienta i sprawdzić czy Twoja aktywna pożyczka nadaje się do refinansowania. Jeżeli tak, zielony przycisk „Możliwe refinansowanie” będzie widoczny w zakładce „Moje pożyczki”. Wtedy należy wybrać Credissimo Plus na żądaną wyższą kwotę oraz okres, zweryfikować swoje konto bankowe i wysłać swój wniosek. Zostanie on rozpatrzony priorytetowo, a odpowiedź otrzymasz w możliwie najkrótszym czasie.

Jeżeli spłaciłeś pożyczkę w terminie możesz skorzystać z atrakcyjnych zniżek wnioskująć o pożyczkę Credissimo Plus. Nasi lojalni klienci dostają SMS-y oraz maili z informacją o indywidualnej ofercie specjalnej. W celu skorzystania z zaproponowanej zniżki, należy zalogować się na Profil Klienta, wybrać pożyczkę Credissimo Plus, zaznaczyć żądaną kwotę  oraz termin spłaty i wpisać odpowiedny kod promocyjny w rubrykę „Mam kod rabatowy”. Następnie zostaje Ci tylko zweryfikować konto bankowe przez Kontomatik i wysłać swój wniosek o pożyczkę. Wnioski naszych lojalnych klientów są rozpatrywane w pierwszej kolejności.