Czym jest Credissimo Plus?

To pożyczka pozabankowa o wartości do 10 000 zł, na której spłatę masz od 3 do 24 miesięcy.
Sprawdź, jak łatwo wziąć kredyt pozabankowyi korzystaj z dodatkowych środków zawsze gdy ich potrzebujesz.
 

1. Zaznacz kwotę i wypełnij krótki formularz online.

2.  Poczekaj kilka minut na odpowiedź o przyjęciu Twojego wniosku.

3. Korzystaj ze środków, które błyskawicznie wpłyną na Twoje konto bankowe.


Ważne: Pożyczki pozabankowe na raty od Credissimo są jednymi z najkorzystniejszych na rynku m.in. dlatego że złożenie wniosku jest w 100% darmowe.

Pytania i odpowiedzi

Credissimo Plus to kredyt pozabankowy, którego zasady są bardzo proste. Wysokość miesięcznych rat i odsetek jest ustalana indywidualnie, na podstawie historii kredytowej i uzyskanych dochodów. Stali klienci, dla których pożyczki pozabankowe na raty to nie nowość, mogą się spodziewać specjalnych bonusów i zniżek, a ich pożyczka pozabankowa będzie miała lepsze warunki.

Credissimo Plus to wygodna pożyczka pozabankowa dostępna dla każdego. Jedyne warunki, jakie należy spełnić, by móc złożyć wniosek, to:

  • ukończone 21 lat,
  • posiadanie ważnego dowodu osobistego.

Cały proces odbywa się w 100% online i nie zabiera więcej czasu niż kilka minut. 

Pożyczki pozabankowe na raty można potraktować jak każdy inny produkt, jaki nabywamy. Dlatego każdy ma prawo odstąpić od umowy pożyczkowej w terminie 14 dni od dnia jej podpisania. Wystraczy wysłać pisemne zawiadomienie o rezygnacji na adres: contacts@credissimo.pl. Termin spłaty należnej kwoty wynosi do 30 dni od daty rezygnacji.

Credissimo Plus to szybka pożyczka pozabankowa, co znaczy, że pieniądze trafią na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy zaledwie kilka minut po przyznaniu pożyczki.

Tak. Wnioski stałych klientów Credissimo są rozpatrywane w pierwszej kolejności. Mogą oni również liczyć na bonusy, wcześniejszy dostęp do nowych usług oraz udział w loteriach pieniężnych.

Oferujemy opcję refinansowania. Jeżeli regularnie spłacasz raty, nowa pożyczka pozabankowa może do Ciebie trafić, zanim spłacisz starą.

 Warunki refinansowania są rozpatrywane indywidualnie. Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji na temat refinansowania Twojej aktywnej pożyczki Credissimo Plus, prosimy o kontakt z naszym działem pożyczkowym - 22 103 0 300.

Wystarczy, że wykonasz przelew bankowy, korzystając z poniższych danych, a pożyczka pozabankowa zostanie przez Ciebie spłacona.

Odbiorca: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: Nest Bank SA
IBAN: 38 2530 0008 2060 1011 6148 0003
Tytuł: PESEL i / lub numer twojej umowy

lub

Odbiorca: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: Raiffeisen Bank Polska S.A.
IBAN: 57 1750 0009 0000 0000 3820 1646
Tytuł: PESEL i / lub numer twojej umowy

W Credissimo każdy może spłacić pożyczki pozabankowe przedterminowo i żadne dodatkowe opłaty nie zostaną naliczone z tego tytułu.

Proces jest prosty jak 1, 2, 3... Wykonujesz trzy proste kroki i kredyt pozabankowy trafia do Ciebie po zaledwie kilku minutach.

1 krok: Ustawiasz wysokość pożyczki oraz okres spłaty.

2 krok: Wypełniasz krótki formularz online.

3 krok: Czekasz kilka minut na weryfikację wniosku i korzystasz z przyznanej gotówki.

Ważne: Składanie wniosku dot. pożyczki pozabankowej jest w 100% darmowe.

Aby wysłać wniosek o pożyczkę, trzeba zweryfikować konto bankowe za pomocą Kontomatik. Kontomatik to usługa szybkiej identyfikacji Klienta pod względem oceny kredytowej. To jedna z najnowszych technologii w branży pożyczkowej, która pozwala na weryfikację tożsamości nawet przy ujemnym saldzie i bez konieczności wykonywania przelewów na 1 grosz lub 1 złoty. 

Weryfikacja wygląda tak:  wybierasz swój Bank z listy, udzielasz zgody oraz podajesz login i hasło do bankowości internetowej. Kontomatik pobiera informacje o Twoich  transakcjach z rachunku bankowego. Nie musisz jednak obawiać się, że ktoś później uzyska dane do wejścia na Twoje konto – dane logowania nie są nigdzie zapisywane i zostają automatycznie zapomniane po wylogowaniu się z Kontomatika.

 

Jest możliwość jednorazowego przedłużenia terminu spłaty pożyczki Credissimo do Wypłaty. W tym celu należy zapłacić opłatę za przedłużenie terminu spłaty. Opłata ta zależy od wysokości pożyczki oraz od okresu korzystania i jest zawarta w Umowie. W celu przedłużenia pożyczkę zaloguj się do Profilu i wybierz opcję "Przedłuż pożyczkę''.