Już jest - nowy profil użytkownika! Sprawdź, co zyskujesz!

by Credissimo Polska Sp. z o.o. | 07.12.2018
Złóż wniosek
Już jest - nowy profil użytkownika! Sprawdź, co zyskujesz!

Chcemy ułatwiać i przyspieszać ubieganie się o pożyczkę online na Credissimo tak bardzo, jak to możliwe. Właśnie dlatego uruchomiliśmy nowy profil użytkownika, dzięki którym nie tylko złożysz wniosek o pożyczkę w kilka sekund, lecz również w każdej chwili sprawdzisz lub wyedytujesz wszystkie informacje w systemie, które Cię dotyczą.

Jak założyć konto w Credissimo?

Jeżeli pierwszy raz korzystasz z Credissimo znajdujesz się zapewne na stronie głównej, której top wygląda tak:

article_screenshot_1

Do wyboru masz dwa rodzaje pożyczek:

  • Credissimo Plus - pożyczkę ratalną o wysokości od 500 do 5 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć na 24 raty;
  • Credissimo do Wypłaty  - pożyczkę krótkoterminową o wysokości do 3 000 zł, którą należy spłacić do 30 dni.

Gdy zdecydujesz ile i na jak długo chcesz pożyczyć, kliknij przycisk "Weź pożyczkę".

Wówczas znajdziesz się na krótkiej, składającej się tylko z trzech kroków, ścieżce prowadzącej do utworzenia Twojego profilu na Credissimo.

Krok 1

W pierwszym etapie masz do uzupełnienia podstawowe dane personalne, takie jak imię, nazwisko, PESEL, nr dowodu osobistego - warto mieć go więc przy sobie. To również moment, w którym ustawiasz hasło do logowania się do swojego konta na Credissimo - pamiętaj, że musi mieć przynajmniej 8 znaków, w tym litery (co najmniej jedną dużą) i przynajmniej jedną cyfrę.

Krok 2

W kolejnym etapie podajesz swój adres zamieszkania oraz informacje dotyczące zatrudnienia, takie jak zarobki, adres pracodawcy oraz jego numer telefonu. Pamiętaj, żeby zawsze wpisywać prawdziwe dane, ponieważ od nich będzie zależeć Twoja prawidłowa weryfikacja, ocena zdolności kredytowej, a ostatecznie decyzja o przyznaniu Ci pożyczki.

Krok 3

To już ostatni etap, podczas którego musisz jedynie podać nr rachunku bankowego, na który chcesz otrzymać pożyczone pieniądze oraz umożliwić jego weryfikację za pomocą systemu Kontomatik. Wszystkie wpisane przez Ciebie dane są chronione. Stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Po uzupełnieniu wszystkich danych i potwierdzeniu rachunku bankowego - możesz zalogować się do swojego profilu, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i wiele więcej!

Profil użytkownika - najważniejsze funkcje

Po zalogowaniu trafisz na ekran główny Twojego osobistego profilu w serwisie Credissimo. To w tym miejscu możesz:

  • edytować swoje dane osobowe, np. gdy zmienisz pracę lub zmieni się liczba osób w Twojej rodzinie;
  • odbierać wszystkie powiadomienia od Credissimo, takich jak decyzja o przyznaniu pożyczki;
  • sprawdzać historię i status wszystkich swoich dotychczasowych pożyczek.

Znajdziesz tutaj również informacje o tym, w jaki sposób możesz dokonywać spłaty pożyczki:

  • za pomocą operatora płatności Blue Media S.A.
  • za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego
  • za pomocą Bitcoinów

Zalety nowego profilu użytkownika

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nowe profile użytkowników przede wszystkim po to, aby ubieganie się o pożyczkę od Credissimo było jeszcze prostsze i szybsze niż dotychczas. I tak jest! Będąc zalogowanym, wystarczy, że wybierzesz rodzaj pożyczki, jaka Cię interesuje, określisz wysokość rat, wybierzesz dogodny termin spłaty i potwierdzisz chęć ubiegania się o pożyczkę klikając przycisk "Chcę pożyczkę".

I to wszytko! Po kliknięciu przycisku, Twój wniosek zostaje przesłany i trafia do weryfikacji. Decyzję otrzymasz SMS-em lub na wskazany adres e-mail. Nie musisz już ponownie wypełniać danych osobowych oraz tych dotyczących miejsca zamieszkania oraz zatrudnienia, dzięki czemu cały proces jest wygodniejszy i odbywa się znacznie szybciej.

Dodatkowo, jako zalogowany użytkownik, możesz liczyć na dedykowane zniżki i oferty specjalne.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Credissimo - załóż je i korzystaj z wszystkich możliwości!

Przeczytaj więcej

Remont domu zazwyczaj kojarzy się z wysokimi nakładami finansowymi. Czasem wystarczy jednak trochę inicjatywy i wyobraźni żeby dużo zaoszczędzić na małych naprawach.
Urlop tuż tuż, ale nie masz możliwości wyjechać z miasta? Nie panikuj, a sprawdź jaki mamy propozycje na niezapomniane lato w mieście!
Wakacje w pełni! Jeżeli nie chcesz aby Twoje dziecko się nudziło, spawdź jaki mamy propozycje na ciekawe i przydatne wakacje.