Credissimo otrzymał certyfikat „Odpowiedzialny Pożyczkodawca”

by Credissimo Polska Sp. z o.o. | 14.03.2019
Złóż wniosek
Credissimo otrzymał  certyfikat „Odpowiedzialny Pożyczkodawca”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Credissimo otrzymał prestiżowy certyfikat „Odpowiedzialny Pożyczkodawca”, przyznawany instytucjom z sektora mikropożyczek i pożyczek ratalnych przez Loan Magazine. To wyróżnienie jest wysoką i zasłużoną oceną naszych wysiłków w kierunku ciągłego rozwijania i ulepszania naszych produktów i usług. Nasz cel to zaoferować Wam - naszym klientom, pożyczki online na najwyższym poziomie.

Portal loan-magazine.pl jest internetowym medium poświęconym w całości promowaniu idei odpowiedzialnego pożyczania. A certyfikat „Odpowiedzialny Pożyczkodawca” jest świadectwem najwyższej jakości produktów i usług kredytowych, potwierdzający stosowanie się do 7 zasad Kodeksu Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy.

Dzięki indywidualnemu podejściu i systemowi scoringowemu dla oceny zdolności kredytowej Klienta, udzielone pożyczki w Credissimo są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Zapewniamy jasne i przejrzyste warunki udzielania pożyczek, a nasi klienci mają pełną kontrolę i dostęp 24/7 do wszystkich informacji o pożyczki. Naszym głównym priorytetem jest oferowanie innowacyjnych rozwiązań, ściśle przestrzegając wszystkich przepisów ustawy o kredycie konsumenckim oraz ustawy o ochronie konkurencji i konsumenta. Pracujemy odpowiedzialnie zgodnie z kodeksem etycznym, opartym na przejrzystej polityce kredytowania, uczciwych warunkach rynkowych oraz zobowiązaniu wobec wszystkich naszych klientów.

Dziękujemy portalowi „LoanMagazine” za tak wysokie wyróżnienie i Wam, naszym klientom, za zaufanie! Wasza satysfakcja daje nam motywację do rozwoju, a razem zdobędziemy nowe szczyty!

Przeczytaj więcej

Twoja obecna praca nie daje Ci satysfakcji i coraz częściej czujesz się zmęczony, zdenerwowany, a nawet smutny. Przeczytaj jakie są negatywne konsekwencje zdrowotne nieodpowiedniej dla Ciebie pracy.
Ile wydajemy w sezonie zimowym na leki? Okazuje się, że nie mało. Dowiedź sie jak zapobiegać przeziębienie i wzmocnić organizm, aby zaoszczędzić na leki.
Zbliżają się Walentynki - czy masz pomysł na prezent dla swoich ukochanych? To idealna okazja by obdarować bliską osobę czymś wyjątkowym!