Często zadawane pytania

Złóż wniosek

Rodzaje pożyczek

Oferujemy dwa rodzaje szybkich pożyczek:

 • Credissimo do wypłaty: pożyczka od 100 do 3 000 zł z okresem spłaty od 15 do 30 dni.
 • Credissimo plus: pożyczka od 500 do 5 000 zł ze spłatą miesięcznych rat od 3 do 24 miesięcy

Raty miesięczne i odsetki są określane indywidualnie według historii kredytowej i dochodów. Stali i regularni klienci Credissimo otrzymują korzystne warunki, bonusy i zniżki.

 • Credissimo do wypłaty: maksymalny okres spłaty określonej kwoty to 30 dni.
 • Credissimo plus: możesz spłacać pożyczkę dzieląc ją na wygodne raty miesięczne – od 3 do 24 miesięcy.

Tak, wypełnianie i wysyłka wniosku o pożyczkę oraz podpisanie umowy odbywa się całkowicie online – bez opłat i bez potrzeby wizyty w oddziale. Po zatwierdzeniu, żądaną kwotę otrzymujesz natychmiast na wskazany numer konta bankowego.

Wysyłka wniosków o pożyczkę

Możesz wysłać wniosek z każdego miejsca w kraju z dostępem do internetu lub zasięgiem operatora komórkowego, jeśli korzystasz z telefonu komórkowego. Otrzymujesz pieniądze przelewem bankowym w ciągu kilku minut.

Możesz wysłać wniosek online – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zatwierdzenie wniosku o pożyczkę odbywa się w godzinach naszej pracy:

Poniedziałek – Piątek: od 8:00 do 19:00
Sobota: od 10:00 do 18:00
Niedziela: Nieczynne

Świąteczne godziny otwarcia:
25.12.18 – dzień wolny od pracy
26.12.18 - dzień wolny od pracy
01.01.19 - dzień wolny od pracy
06.01.19 - dzień wolny od pracy

Ważne! Wniosek wysłany poza godzinami pracy, jest rozpatrywany następnego dnia roboczego.

Nie, składanie wniosku jest całkowicie bezpłatne.

 • Musisz mieć ukończone 21 lat
 • Musisz mieć ważny dowód osobisty

Tak, aby wysłać wniosek o kredyt musisz wskazać jedną osobę do kontaktu z którą skontaktujemy się w trakcie rozpatrywania wniosku. Osoba musi być pełnoletnia i musi być dostępna pod wskazanym numerem telefonu. Może to być Twój krewny, przyjaciel lub znajomy. Jeśli składasz wniosek pierwszy raz, konieczne jest wskazanie dwóch osób do kontaktu.

Osoba do kontaktu nie jest poręczycielem!

Składasz swój wniosek o kredyt wyłącznie online, wypełniając krótki formularz na stronie lub przez naszą całkowicie bezpłatną aplikację dla Androida lub iOs. Możesz wysłać wniosek także przez naszą nową automatyczną usługę Facebook Messenger.

Możesz złożyć wniosek także telefonicznie pod numerem 22 103 0 300.

 1. Wybierasz kwotę i okres spłaty
 2. Wypełniasz krótki formularz online
 3. Czekasz kilka minut i otrzymujesz odpowiedź z potwierdzeniem
 4. Po zatwierdzeniu otrzymasz pieniądze przelewem bankowym

Otrzymasz od nas odpowiedź drogą mailową lub telefonicznie w ciągu kilku minut po złożeniu wniosku o pożyczkę.

Wnioski naszych stałych klientów są rozpatrywane w pierwszej kolejności i czas weryfikacji trwa kilkа minut.

Podpisywanie umowy o pożyczkę

Masz prawo zrezygnować z umowy pożyczkowej w terminie 14 dni od dnia podpisania umowy, wysyłając pisemne zawiadomienie o rezygnacji na adres e-mail: contacts@credissimo.pl. Należne kwoty trzeba zwrócić Credissimo Polska Sp. z o.o. w ciągu 30 dni od daty rezygnacji.

Forma i treść umowy są ściśle i jasno uregulowane w art 11 – 14 Ustawy o kredycie konsumenckim. Nasze umowy są w pełni zgodne z wymaganiami tych przepisów. Przed podpisaniem umowy należy zapoznać się z jej treścią i wyrazić zgodę na jej warunki.

Podpisanie umowy odbywa się w całości w formie online, w trakcie składania wniosku o udzielenie pożyczki i potwierdzenia jej specjalnym kodem. Nie ma żadnych opłat i nie ma konieczności wizyty w placówce. Przesyłając zgłoszenie zgadzasz z Warunkami Ogólnymi Credissimo związanych z udzieleniem pożyczki.

Gwarantujemy 100% ochronę Twoich danych osobowych. Credissimo Polska Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Zbiór danych osobowych został zgłoszony do rejestracji w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

W celu zapewnienia ochrony przesyłania informacji poufnych, korzystamy z certyfikatu SSL i najnowszych technologii szyfrowania danych.

Otrzymywanie pieniędzy i spłata rat

Po otrzymaniu zgody na pożyczkę, natychmiast otrzymasz od nas pieniądze na swoje konto.

Możesz zwrócić pożyczkę lub spłacać raty przelewem bankowym na nasze konto, podając następujące informacje:

Na korzyść: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: Nest Bank SA
IBAN: 38 2530 0008 2060 1011 6148 0003
Warunek: PESEL i / lub numer twojej umowy
Tytuł płatności*: PESEL i/lub numer twojej umowy

Na korzyść: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: Raiffeisen Bank Polska S.A.
IBAN: 57 1750 0009 0000 0000 3820 1646
Warunek: PESEL i / lub numer twojej umowy

Na korzyść: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: Bank Pocztowy SA
IBAN: 76 1320 0019 5656 5656 2000 0001
Warunek: PESEL i / lub numer twojej umowy

 

Jeśli masz problem ze zwrotem pożyczki lub spłatą rat, skontaktuj się z nami. Nasz konsultant pomoże ci i udzieli wskazówek dostosowanych do twojej sytuacji.

Przy przedterminowej spłacie nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty czy prowizje.

Skontaktuj się z nami w najdogodniejszy dla Ciebie sposób:

 • Zadzwoń pod numer tel. 22 103 0 300
 • Napisz do nas na contacts@credissimo.pl
 • skorzystaj z usługi „Czat”

Jest to zintegrowana usługa do potwierdzenia rachunku bankowego, która pozwala nam jeszcze szybciej zweryfikować zdolność kredytową naszych klientów. Pozwala nam to poprawić jakość obsługi i zwiększyć poziom ochrony danych osobowych.

Bonusy i zniżki

Wnioski naszych stałych klientów są weryfikowane w pierwszej kolejności z możliwością otrzymania natychmiastowej zgody na pożyczkę. Stali klienci otrzymują co jakiś czas bonusy, uczestniczą w loteriach pieniężnych i jako pierwsi otrzymują dostęp do najnowszych oferowanych usług.

Inne

Aby zrezygnować z wiadomości reklamowych, napisz do nas na contacts@credissimo.pl

Dane osobowe

Dane osobowe to każda informacja, która odnosi się do Ciebie i poprzez którą możesz zostać zidentyfikowany/-a bezpośrednio lub pośrednio, w specjalny sposób poprzez identyfikator taki jak imię i nazwisko, Pesel, dane o miejscu zamieszkania, telefon, e-mail, lub na podstawie jednej lub więcej informacji, specyficznych dla Twojej tożsamości.

Aby realizować swoje zobowiązania sprzed zawarcia umowy i wskazane w umowie, jak i aby zaoferować kompleksową obsługę na rynku w jak najlepszej jakości. Więcej informacji, możesz znaleźć w Polityce ochrony danych osobowych i Polityce “ciasteczek”.

Udostępnione zgody mogą być zmieniane w każdym czasie (tak jak te odnoszące się do celów marketingowych). Zmiana wyrażenia zgody nie dotyczy legalności przetwarzania, bazującego na konkretnie wyrażonej zgodzie przed jej wycofaniem. Zmiana zgody nie wpływa na wykonanie zobowiązań Credissimo Polska Sp. z o.o. w związku z przetwarzaniem i przechowywaniem danych osobowych dla celów ustaleń przedumownych i umownych, ponieważ niniejsze przetwarzanie i przechowywanie bazuje na innej podstawie, a mianowicie na uzasadnionym interesie, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Więcej informacji, możesz znaleźć w Polityce ochrony danych osobowych i Polityce stosowania “ciasteczek”.

Gwarantujemy w 100% ochronę Twoich danych osobowych. Jako administrator danych osobowych odpowiadamy zgodnie Ustawą o ochronie danych osobowych naszych klientów. Credissimo Polska Sp. z o.o korzysta z certyfikatu SSL, przy czym na stronie internetowej użyto najnowocześniejszych technologii w formie 256-bitowych połączeń szyfrowanych, które gwarantują bezpieczeństwo danych osobowych. Sieć komputerowa Credissimo Polska Sp. z o.o została utworzona według zaleceń PCI DSS. Systemy informacyjne do przetwarzania danych, w tym danych osobowych, bazują na regularnie audytowanym oprogramowaniu. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce ochrony danych osobowych i Polityce stosowania “ciasteczek”.

W celu skontaktowania się z Credissimo Polska Sp. z o.o w sprawie danych osobowych, prosimy pisać na: dpo@credissimo.pl i/lub contacts@credissimo.pl.