Często zadawane pytania

Złóż wniosek

Rodzaje pożyczek

Oferujemy dwa rodzaje szybkich pożyczek:

 • Credissimo do wypłaty: pożyczka od 100 do 5 000 zł z okresem spłaty od 15 do 30 dni.
 • Credissimo plus: pożyczka od 500 do 10 000 zł ze spłatą miesięcznych rat od 3 do 24 miesięcy

Raty miesięczne i odsetki są określane indywidualnie według historii kredytowej i dochodów. Stali i regularni klienci Credissimo otrzymują korzystne warunki, bonusy i zniżki.

 • Credissimo do wypłaty: maksymalny okres spłaty określonej kwoty to 30 dni.
 • Credissimo plus: możesz spłacać pożyczkę dzieląc ją na wygodne raty miesięczne – od 3 do 24 miesięcy.

Tak, wypełnianie i wysyłka wniosku o pożyczkę oraz podpisanie umowy odbywa się całkowicie online – bez opłat i bez potrzeby wizyty w oddziale. Po zatwierdzeniu, żądaną kwotę otrzymujesz natychmiast na wskazany numer konta bankowego.

Wysyłka wniosków o pożyczkę

Możesz wysłać wniosek z każdego miejsca w kraju z dostępem do internetu lub zasięgiem operatora komórkowego, jeśli korzystasz z telefonu komórkowego. Otrzymujesz pieniądze przelewem bankowym w ciągu kilku minut.

Możesz wysłać wniosek online – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zatwierdzenie wniosku o pożyczkę odbywa się w godzinach naszej pracy:

Poniedziałek – Piątek: od 8:00 do 19:00
Sobota: od 10:00 do 18:00
Niedziela: Nieczynne

01.05.2019 - od 10:00 do 17:00
03.05.2019 - od 10:00 do 17:00

 

Ważne! Wniosek wysłany poza godzinami pracy, jest rozpatrywany następnego dnia roboczego.

Nie, składanie wniosku jest całkowicie bezpłatne.

 • Musisz mieć ukończone 21 lat
 • Musisz mieć ważny dowód osobisty

Składasz swój wniosek o kredyt wyłącznie online, wypełniając krótki formularz na stronie lub przez naszą całkowicie bezpłatną aplikację dla Androida. Możesz wysłać wniosek także przez naszą nową automatyczną usługę Facebook Messenger.

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty
 2. Utwórz Profil Użytkownika w 3 łatwych krokach
 3. Poczekaj kilka minut na weryfikację i decyzję
 4. Po zatwierdzeniu otrzymasz pieniądze przelewem bankowym

O każdą kolejną pożyczkę wnioskujesz szybciej za pośrednictwem swojego Profilu bez konieczności ponownego wprowadzania danych.

Otrzymasz od nas odpowiedź drogą mailową lub telefonicznie w ciągu kilku minut po złożeniu wniosku o pożyczkę.

Wnioski naszych stałych klientów są rozpatrywane w pierwszej kolejności i czas weryfikacji trwa kilkа minut.

Procedura zatwierdzania pożyczek w Credissimo Polska jest oparta na wielu czynnikach, które są określone w naszym systemie scoringowym. Również Twój wniosek może zostać odrzucony gdy:

 • masz mniej niż 21 lat;
 • nie jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej;
 • masz aktywną pożyczkę w Credissimo Polska;
 • podałeś nieprawidłowe dane;
 • nie zweryfikujesz Twojego konta bankowego za pomocą aplikacji Kontomatik.

Profil Klienta w Credissimo

Obowiązkowym krokiem w procesie wnioskowania o pierwszą pożyczkę jest założenie własnego Profilu na stronie credissimo.pl. Będąc zalogowanym na swoim Profilu, możesz w każdej chwili:

 • sprawdzić status wnoisku o pożyczkę;
 • sprawdzić wszystkie informacje, dotyczące Twojej aktywnej pożyczki takie jak: umowę o pożyczkę, plan spłaty, nadchodzącą ratę;
 • sprawdić całą historię swoich poprzednich pożyczek w naszej firmie – ich wielkość, raty i datę spłaty;
 • otrzymać dodatkowe indywidualne rabaty i promocje;
 • wnioskować o nową pożyczkę szybko i łatwo, za pomocą tylko kilka kliknięć;
 •  zmienić swoje dane osobowe.

Jest dla nas bardzo ważne, aby wszystkie informacje dotyczące Twojej pożyczki w Credissimo Polska zawsze były dla Ciebie dostępne.
 

Jeśli nie możesz zalogować się do swojego Profilu, ponieważ nie pamiętasz swojego hasła, skorzystaj z opcji dostępnej na stronie głównej Credissimo: „Zapomniałem hasła ” lub kliknij TUTAJ

W przypadku, kiedy zapomniałeś swojego adresu e-mail i nie możesz zalogować się do swojego profilu, prosimy skontaktować się z nami w celu uzyskania dodatkowej informacji, pisząć na czacie na żywo na stronie credissimo.pl lub dzwoniąc do nas pod numer 22 1030 300.

Nie możesz zmienić adresu e-mail, którego używasz do logowania się na swoim Profilu. Możesz tylko poprosić o zmianę adresu e-mail w zakładce „Moje danne”, znajdującej się w Twoim Profilu. Ta zmiana dotyczy tylko korespondencji, w ramach której otrzymujesz od nas dokumenty i ważne informacje na temat Twoich kredytów, promocji oraz indywidualnych rabatów. Nazwa użytkownika pozostaje niezmieniona i musisz nadal logować się, używając podanego przy tworzeniu Profilu adres e-mail.

Status Twojego wniosku o pożyczkę otrzymasz mailem lub jako powiadomienie na Twoim osobistym Profilu. Jeśli Twój wniosek o pożyczkę zostanie zatwierdzony, a kwota pożyczki zostanie wpłacona na Twoje konto bankowe, pełne informacje o pożyczki można znaleźć w zakładce „Moje pożyczki” w Twoim Profilu. Tam są również podane wszystkie szczegóły dotyczące Twojej pożyczki - umowa i plan spłaty.

Podpisywanie umowy o pożyczkę

Forma i treść umowy są ściśle i jasno uregulowane w art 11 – 14 Ustawy o kredycie konsumenckim. Nasze umowy są w pełni zgodne z wymaganiami tych przepisów. Przed podpisaniem umowy należy zapoznać się z jej treścią i wyrazić zgodę na jej warunki.

Podpisanie umowy odbywa się w całości w formie online, w trakcie składania wniosku o udzielenie pożyczki i potwierdzenia jej specjalnym kodem. Nie ma żadnych opłat i nie ma konieczności wizyty w placówce. Przesyłając zgłoszenie zgadzasz z Warunkami Ogólnymi Credissimo związanych z udzieleniem pożyczki.

Gwarantujemy 100% ochronę Twoich danych osobowych. Credissimo Polska Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Zbiór danych osobowych został zgłoszony do rejestracji w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

W celu zapewnienia ochrony przesyłania informacji poufnych, korzystamy z certyfikatu SSL i najnowszych technologii szyfrowania danych.

Umowa pożyczki wraz z pełną dokumentacją znajduje się w Twoim Profilu w zakładce "Moje pożyczki" oraz w wiadomości e-mail.

 

Masz prawo zrezygnować z umowy pożyczkowej w terminie 14 dni od dnia podpisania umowy, wysyłając pisemne zawiadomienie o rezygnacji na adres e-mail: contacts@credissimo.pl. Wówczas jesteś zobowiązany do zwrotu wypłaconej kwoty. 

 

 

Otrzymywanie pieniędzy i spłata rat

Po otrzymaniu zgody na pożyczkę, natychmiast otrzymasz od nas pieniądze na swoje konto.

WAŻNE! Aby mieć pewność, że pomyślnie dokonasz przelewu na rachunek Credissimo, skorzystaj z jednej z następujących opcji płatności:

 • zapłać za pośrednictwem portalu płatności Blue Media na naszej stronie, wprowadzając swoje dane poniżej
 • dokonaj wpłaty bezpośrednio na jedno z naszych rachunków wymienionych poniżej.

Nie zapominaj, że w polu „Tytuł płatności” musisz podać swój PESEL lub numer umowy Twojej aktywnej pożyczki w Credissimo.

Na korzyść: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: Nest Bank SA
IBAN: 38 2530 0008 2060 1011 6148 0003
Tytuł płatności: PESEL i/lub numer Twojej umowy

Na korzyść: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: BNP Paribas Bank Polska S.A.
IBAN: 57 1750 0009 0000 0000 3820 1646
Tytuł płatności: PESEL i / lub numer Twojej umowy

Na korzyść: Credissimo Polska Sp. z o.o.
Bank: Bank Pocztowy SA
IBAN: 76 1320 0019 5656 5656 2000 0001
Tytuł płatności: PESEL i / lub numer Twojej umowy

 

Jeśli masz problem ze zwrotem pożyczki lub spłatą rat, skontaktuj się z nami. Nasz konsultant pomoże ci i udzieli wskazówek dostosowanych do twojej sytuacji.

Przy przedterminowej spłacie nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty czy prowizje.

Wszystkie aktualne informacje na temat Twojej pożyczki od Credissimo można znaleźć na swoim osobistym Profilu. Aby uzyskać do niego dostęp, wprowadź adres e-mail, który został podany oraz hasło, które wybrałeś. Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz wygenerować nowe tutaj 

Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z nami w najdogodniejszy dla Ciebie sposób:

 • Zadzwoń pod numer tel. 22 103 0 300
 • Napisz do nas na contacts@credissimo.pl
 • skorzystaj z usługi „Czat”

Jest to zintegrowana usługa do potwierdzenia rachunku bankowego, która pozwala nam jeszcze szybciej zweryfikować zdolność kredytową naszych klientów. Pozwala nam to poprawić jakość obsługi i zwiększyć poziom ochrony danych osobowych.

Bonusy i zniżki

Wnioski naszych stałych klientów są weryfikowane w pierwszej kolejności z możliwością otrzymania natychmiastowej zgody na pożyczkę. Stali klienci otrzymują co jakiś czas bonusy, uczestniczą w loteriach pieniężnych i jako pierwsi otrzymują dostęp do najnowszych oferowanych usług.

Inne

Aby zrezygnować z wiadomości reklamowych, napisz do nas na contacts@credissimo.pl

Tak, możesz otrzymać pożyczkę w Credissimo, jeśli nie masz opóźnień w spłatach swoich innych zobowiązań, nie jesteś wpisany do rejestru dłużników oraz posiadasz pozytywną historię kredytową.

 

Możesz mieć tylko jedną pożyczkę w tym samym czasie w Credissimo Polska. Jeśli masz problem ze spłatą pożyczki lub potrzebujesz dodatkowego finansowania, skontaktuj się z Obsługą Klienta pod numerem 22 1030 300, a my sprawdzimy czy możesz pożyczyć dodatkową kwotę.

Dane osobowe

Dane osobowe to każda informacja, która odnosi się do Ciebie i poprzez którą możesz zostać zidentyfikowany/-a bezpośrednio lub pośrednio, w specjalny sposób poprzez identyfikator taki jak imię i nazwisko, Pesel, dane o miejscu zamieszkania, telefon, e-mail, lub na podstawie jednej lub więcej informacji, specyficznych dla Twojej tożsamości.

Aby realizować swoje zobowiązania sprzed zawarcia umowy i wskazane w umowie, jak i aby zaoferować kompleksową obsługę na rynku w jak najlepszej jakości. Więcej informacji, możesz znaleźć w Polityce ochrony danych osobowych i Polityce “ciasteczek”.

Udostępnione zgody mogą być zmieniane w każdym czasie (tak jak te odnoszące się do celów marketingowych). Zmiana wyrażenia zgody nie dotyczy legalności przetwarzania, bazującego na konkretnie wyrażonej zgodzie przed jej wycofaniem. Zmiana zgody nie wpływa na wykonanie zobowiązań Credissimo Polska Sp. z o.o. w związku z przetwarzaniem i przechowywaniem danych osobowych dla celów ustaleń przedumownych i umownych, ponieważ niniejsze przetwarzanie i przechowywanie bazuje na innej podstawie, a mianowicie na uzasadnionym interesie, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Więcej informacji, możesz znaleźć w Polityce ochrony danych osobowych i Polityce stosowania “ciasteczek”.

Gwarantujemy w 100% ochronę Twoich danych osobowych. Jako administrator danych osobowych odpowiadamy zgodnie Ustawą o ochronie danych osobowych naszych klientów. Credissimo Polska Sp. z o.o korzysta z certyfikatu SSL, przy czym na stronie internetowej użyto najnowocześniejszych technologii w formie 256-bitowych połączeń szyfrowanych, które gwarantują bezpieczeństwo danych osobowych. Sieć komputerowa Credissimo Polska Sp. z o.o została utworzona według zaleceń PCI DSS. Systemy informacyjne do przetwarzania danych, w tym danych osobowych, bazują na regularnie audytowanym oprogramowaniu. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce ochrony danych osobowych i Polityce stosowania “ciasteczek”.

W celu skontaktowania się z Credissimo Polska Sp. z o.o w sprawie danych osobowych, prosimy pisać na: dpo@credissimo.pl i/lub contacts@credissimo.pl.