Credissimo Polska Sp. z o.o.

Contact Polska Sp. z o.o. by media:
Credissimo to dynamiczna spółka high-tech i jedna z najszybciej rozwijających się struktur FinTech w niebankowym sektorze finansowym. Jako niebankowa instytucja finansowa, oferujemy naszym klientom szybkie pożyczki konsumenckie w razie pilnej potrzeby krótkoterminowego dofinansowania. Jako spółka high-tech cały czas dążymy do opracowywania i wprowadzania innowacyjnych usług, dostosowanych do szybko rozwijającego się świata cyfrowego. Credissimo to przede wszystkim firma zorientowana na klienta. Wszystkie nasze decyzje są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów.

Czekoladę lubią chyba wszyscy. A czy wiecie, że Luty to oficjalnie Miesiąc Miłośników Czekolady. Sprawdźcie, czego jeszcze nie wiecie o czekoladzie!

Zbliżają się Walentynki - czy masz pomysł na prezent dla swoich ukochanych? To idealna okazja by obdarować bliską osobę czymś wyjątkowym!

Żyjesz z miesiąca na miesiąc, masz wielu planów, ale nie stać Cię na ich realizację. Dziś podpowiadamy jak łatwo można zaplanować budżet domowy tak abyś mógł zaoszczędzić na ważne wydatki.

Chcemy polepszyć jakość naszego życia - wyremontować mieszkanie, zmienić stary samochód na nowy, wyjechać na wymarzone wakacje itd. Ważne, żeby nie tylko marzyć, ale też działać. Zastanów się, jak możesz zarobić więcej. Oto nasze wskazówki!

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostały już tylko 4 dni! A czy już masz prezenty dla wszystkich? Masz jeszcze trochę czasu, więc zmobilizuj się do szybkiego shoppingu!

Wycieczka na Święta...dlaczego nie! Zorganizuj przygodę dla Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdź gdzie proponujemy Ci wyjechać, aby spędzić wyjatkowo ten magiczny czas!

Oto nowy profil użytkownika gdzie znajdziesz wyczerpujące informacje dotyczące Twoich pożyczek oraz pełną historię usług, z których korzystasz. W każdej chwili możesz sprawdzić wszystkie aktualne oferty i łatwo zaktualizować swoje dane osobowe.

Robienie zakupów i oszczędzanie za jednym razem? Może wydawać się niemożliwe. A jednak! Sprawdź co zrobić, a czego unikać, żeby w Twoim portfelu zostało więcej pieniędzy.

Pożyczki online są dziś dostępne łatwiej niż kiedykolwiek. W internecie pojawia się coraz więcej pożyczkodawców. Na co zwrócić szczególną uwagę wybierając ofertę dla siebie?

Już 58% polskich internatów deklaruje, że robi zakupy w sieci. Liczba ta dynamicznie rośnie, a wartość rynku e-commerce w Polsce wyniosła w 2017 r. już 40 miliardów złotych.