Pożyczka online na dowód (bez zaświadczeń) - jak się o nią ubiegać?

by Credissimo Polska Sp. z o.o. | 15.06.2018
Złóż wniosek
Pożyczka online na dowód (bez zaświadczeń) - jak się o nią ubiegać?

Jeżeli potrzebujemy większej kwoty, niż te dostępne w ramach chwilówek, możemy złożyć wniosek o pożyczkę ratalną online - bez zaświadczeń, którą możemy spłacić w kilku lub kilkunastu comiesięcznych ratach.

Ile można pożyczyć na dowód?

W ramach pożyczki ratalnej Credissimo Plus można pożyczyć od 500 do nawet 5 000 złotych - to klient decyduje, ile chce pożyczyć oraz w ilu ratach zwrócić pożyczone pieniądze. Od długości terminu spłaty zależy wysokość miesięcznych rat oraz całkowity koszt pożyczki. Korzystając z wygodnego kalkulatora na naszej stronie, możesz w prosty sposób sprawdzić wszystkie koszty związane w wzięciem pożyczki.

certificate screenshot

Czy na pewno nie potrzeba żadnych dokumentów?

Wielu pożyczkobiorców jest przyzwyczajonych do sytuacji, kiedy ubiegając się o pożyczkę w banku są zobowiązani umową do dostarczenia szeregu dokumentów i zaświadczeń, takich jak potwierdzenie zatrudnienia wystawione przez pracodawcę, czy wyciągi z konta pokazujące wysokość miesięcznych dochodów.

Rozwój sektora pożyczek internetowych wniósł nową jakość w usługi pożyczkowe. Teraz, ubiegając się o pożyczkę ratalną online, klient musi mieć ze sobą jedynie dowód osobisty. Uzupełniając wniosek internetowy o pożyczkę, musi podać wyłącznie podstawowe dane, które pozwolą zweryfikować jego tożsamość oraz umożliwią szybkie przeprocedowanie wniosku przez Credissimo. Koniec z bieganiem od urzędu do urzędu, kompletowaniem dokumentacji, donoszeniem kolejnych zaświadczeń... Liczy się przecież czas.

Pożyczka online na dowód - zalety

Pożyczki ratalne przez internet są dobrym wyborem w nagłych sytuacjach, zwłaszcza ze względu na wysoką dostępność. Cała procedura odbywa się online, nie musimy wychodzić z domu i możemy złożyć wniosek dosłownie w każdej chwili i z dowolnego miejsca. Wystarczy, że dysponujemy urządzeniem z dostępem do internetu, a pod ręką mamy dowód osobisty.

Kolejną zaletą jest przejrzystość warunków. Jeszcze zanim złożymy wniosek o pożyczkę ratalną online, może dokładnie sprawdzić ile wyniesie miesięczna rata, jak długo będziemy spłacać pożyczkę i jak wysoki będzie jej koszt całkowity. W przypadku pożyczek na Credissimo nie ma miejsca na niedopowiedzenia - przykładamy ogromną wagę do tego, by każdy z naszych klientów znał dokładnie wszystkie warunki oraz zobowiązania, jakich się podejmuje biorąc pożyczkę.

Pożyczka online na dowód (bez zaświadczeń) jest doskonałym rozwiązaniem w nagłych sytuacjach, ponieważ proces weryfikacyjny przebiega bardzo szybko i gotówka trafia na konto pożyczkobiorcy nawet tego samego dnia. Informacja o decyzji jest przekazywana mailem lub SMS-em. Stali klienci mają również zagwarantowane, że ich wnioski będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Co ważne, Credissimo jest spółką fin-techową o ugruntowanej pozycji na europejskim rynku finansowym, w związku z czym jest zaufanym i zweryfikowanym pożyczkodawcą. Wybierając pożyczkę ratalną Credissimo Plus, możesz mieć pewność, że pożyczasz pieniądze od wiarygodnego partnera, któremu zaufały już tysiące klientów, również spoza Polski.

Podsumowując, pożyczka ratalna bez zaświadczeń to dobre rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy szybko potrzebują konkretnej kwoty na pokrycie różnego rodzaju zobowiązań. Pożyczka na dowód jest w 100% bezpieczna, a prostota procesu (ograniczenie formalności do niezbędnego minimum) wynika z zastosowania nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają zautomatyzować, a co za tym idzie przyspieszyć, szereg czynności.

Przeczytaj więcej

Remont domu zazwyczaj kojarzy się z wysokimi nakładami finansowymi. Czasem wystarczy jednak trochę inicjatywy i wyobraźni żeby dużo zaoszczędzić na małych naprawach.
Urlop tuż tuż, ale nie masz możliwości wyjechać z miasta? Nie panikuj, a sprawdź jaki mamy propozycje na niezapomniane lato w mieście!
Wakacje w pełni! Jeżeli nie chcesz aby Twoje dziecko się nudziło, spawdź jaki mamy propozycje na ciekawe i przydatne wakacje.