Korzystna pożyczka na samochód - sprawdź szczegóły

by Credissimo Polska Sp. z o.o. | 18.07.2018
Złóż wniosek
Korzystna pożyczka na samochód - sprawdź szczegóły

Niewielu ludzi zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo ich życie jest związane i uzależnione od samochodu. Dojazd do pracy (często do innego miasta), podwózka dzieci do przedszkola lub szkoły, zakupy - wszystko to załatwiamy wsiadając wcześniej za kółko. O przywiązaniu do samochodu uświadamiamy sobie najczęściej, gdy się zepsuje...

Awarie mają to do siebie, że trudne je przewidzieć. Owszem, gdy coś stuka i puka można się spodziewać, że prędzej czy później samochód zastrajkuje, ale najczęściej auta psują się niespodziewanie i w najgorszym możliwym momencie - zawsze wtedy, gdy mamy coś naprawdę ważnego do załatwienia i nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. Ot, klasyczna złośliwość rzeczy martwych.

Awaria - co robić?

Czasami zdarza się, że awaria nie jest zbyt poważna i jesteśmy w stanie sami sobie z nią poradzić, wymieniając zepsutą część. Jednak zdecydowanie częściej jesteśmy zmuszeni oddać samochód do mechanika i wtedy zaczynają się schody. Pierwsze wyzwanie to znaleźć rzetelnego fachowca, który zna się  na rzeczy i zrobi wszystko, by postawić nasz samochód z powrotem na cztery koła.

Drugi problem to: skąd tak nagle wziąć pieniądze na naprawę samochodu? Nawet jeżeli ostateczny koszt wyniesie kilkaset złotych, to wydanie takiej sumy z dnia na dzień (gdy mieliśmy zaplanowany szereg innych wydatków), może okazać się problematyczne, bo nagle w naszym budżecie robi się solidna dziura... W takich sytuacjach często korzystniej jest wziąć nawet małą pożyczkę na samochód, uregulować należności, ale nie narażać budżetu domowego na szwank.

Pożyczka na samochód - jakie masz możliwości

Jeżeli usterka jest niewielka i nie potrzebujesz dużej sumy, by pokryć koszty jej usunięcia, możesz wziąć małą pożyczkę online (od 100 zł do 3 000 zł) w ofercie Credissimo do Wypłaty, z okresem spłaty od 15 do 30 dni. W ten sposób nie zaciągasz dużego zobowiązania, możesz szybko pokryć koszt naprawy i zwrócić pożyczkę z najbliższej wypłaty.

Jeśli jednak awaria samochodu jest znacznie poważniejsza, konieczna jest wymiana drogich części i koszt "robocizny" będzie wysoki, zastanów się nad Credissimo Plus. To druga z naszych ofert, gdzie możesz pożyczyć od 500 zł do nawet 5 000 zł i rozłożyć okres spłaty na wygodne raty, w terminie od 3 do 24 miesięcy. 

Jak wziąć pożyczkę na samochód?

W Credissimo uprościliśmy cały proces do minimum. Wystarczy, że wejdziesz na credissimo.pl, wybierzesz ofertę, z której chcesz skorzystać, wskażesz potrzebną kwotę i okres spłaty, uzupełnisz krótki formularz i gotowe. Nasz konsultant zweryfikuje przesłane przez Ciebie dane i już w ciągu kilku godzin otrzymasz decyzję. Pieniądze z pożyczki trafią na Twoje konto jeszcze tego samego dnia lub następnego dnia roboczego.

Pożyczka online na samochód może się okazać najlepszym rozwiązaniem w podbramkowej sytuacji. A taką na pewno jest awaria auta, z którego na co dzień korzystamy, by dojechać do pracy, zawieźć dzieci do szkoły i załatwić milion innych spraw. W takich sytuacjach nie możemy czekać, nie możemy odkładać naprawy na następny miesiąc, by dać sobie czas na uzbieranie pieniędzy na pokrycie kosztów, bo przecież samochód jest nam potrzebny na już. Rzadko zdarza się również, że ktoś z bliskich lub przyjaciół ma akurat wolne kilkaset lub więcej złotych i chętnie nam je pożyczy, żebyśmy mogli naprawić auto. Dlatego najlepszą opcją jest pożyczka online - pieniądze mamy niemal od ręki, a zadłużenie spłacamy według planu, który sami sobie narzucimy.

Przeczytaj więcej

Remont domu zazwyczaj kojarzy się z wysokimi nakładami finansowymi. Czasem wystarczy jednak trochę inicjatywy i wyobraźni żeby dużo zaoszczędzić na małych naprawach.
Urlop tuż tuż, ale nie masz możliwości wyjechać z miasta? Nie panikuj, a sprawdź jaki mamy propozycje na niezapomniane lato w mieście!
Wakacje w pełni! Jeżeli nie chcesz aby Twoje dziecko się nudziło, spawdź jaki mamy propozycje na ciekawe i przydatne wakacje.