Blue Media dla Credissimo - spłata pożyczki na raty przelewem błyskawicznym już możliwa

by Credissimo Polska Sp. z o.o. | 25.04.2018
Złóż wniosek
Blue Media dla Credissimo - spłata pożyczki na raty przelewem błyskawicznym już możliwa

Nowa, wygodna metoda spłaty pożyczki za raty jest już dostępna dla wszystkich klientów Credissimo. Od teraz każdy może uregulować comiesięczne raty za pomocą szybkiego przelewu, z wykorzystaniem systemu BlueCash, którego twórcą i operatorem jest sopocka spółka Blue Media S.A.

Wygoda naszych klientów i bezpieczeństwo transakcji, które przeprowadzają, są dla nas najważniejsze, dlatego na partnera technologicznego wybraliśmy właśnie spółkę Blue Media, która już od niemal 20 lat dostarcza rozwiązania informatyczne dla podmiotów z sektorów bankowego i finansowego. Ponadto posiada status krajowej instytucji płatniczej i jest pod stałą kontrolą Komisji Nadzoru Finansowego. Zgodę na prowadzenie systemu płatności BlueCash otrzymała decyzją Prezesa Narodowego Banku Polskiego jeszcze w 2011 roku - była pierwszą firmą w Polsce, która uruchomiła system błyskawicznych przelewów międzybankowych. Dziś BlueCash jest najpopularniejszym tego typu rozwiązaniem wśród Polaków.

Jak szybko spłacić ratę pożyczki za pomocą BlueCash?

Cały proces składa się z trzech prostych kroków i nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do internetu - możesz skorzystać również ze smartfonu lub tabletu.

Krok 1

Wejdź na: https://credissimo.pl/pay i wybierz "Zapłać za pomocą Blue Media" (jak na poniższej grafice).

Uzupełnij podstawowe dane osobowe, czyli PESEL, imię i nazwisko oraz podaj wysokość raty, którą chcesz spłacić. Następnie przejdź dalej.

jak dokonac

 

Krok 2

W kolejnym widoku zobaczysz listę 27 banków. Wybierz ten, z którego chcesz zrobić przelew - czyli po prostu bank, w którym masz rachunek. Żeby wybrać bank - kliknij w jego logo (jak na poniższej grafice).

banku

 

Po wyborze banku, zaakceptowaniu regulaminu usługi i podaniu adresu e-mail (na który otrzymasz potwierdzenie transakcji), kliknij "Zapłać" i przejdź do ostatniego kroku.

Uwaga: Jeżeli zauważysz, że np. wysokość raty się nie zgadza, możesz kliknąć "Powrót" i wyedytować odpowiednie pole.

Krok 3

Ostatni widok to okno logowania do wybranego przez Ciebie banku. Podaj swój login i hasło, przejdź do swojej bankowości internetowej i potwierdź spłatę raty. To wszystko. Przelew dotrze do nas w ciągu kilkunastu lub kilkudziesięciu sekund.

pbs bank

Dlaczego warto korzystać z systemu BlueCash?

O 100% bezpieczeństwie rozwiązania pisaliśmy już wcześniej. Jego gwarantem jest to, że stoi za nim Blue Media - spółka z ogromnym doświadczeniem, ciesząca się zaufaniem milionów Polaków, którzy każdego dnia korzystają z jej rozwiązań opłacając rachunki lub zakupy w sklepach internetowych, doładowując telefony, czy w końcu robiąc błyskawiczne przelewy.

Kolejną, równie ważną, zaletą jest ogromna wygoda, jaka towarzyszy spłacaniu pożyczki na raty w Credissimo z wykorzystaniem systemu BlueCash. Cały proces odbywa się całkowicie online i nie zajmuje więcej niż kilkadziesiąt sekund. Możesz więc spłacić ratę pożyczki w każdej chwili i z dowolnego miejsca - nawet jadąc tramwajem lub autobusem do pracy lub czekając w kolejce w urzędzie. Kilka chwil i należność uregulowana.

I to dosłownie, bo przelew natychmiastowy dokonywany za pomocą systemu BlueCash jest szybki nie tylko z nazwy. Pieniądze na spłątę raty docierają na konto Credissimo najczęściej w ciągu kilkudziesięciu sekund od zlecenia przelewu. Czasami zdarza się, że może to zająć kilka godzin. To doskonała wiadomość dla tych wszystkich, którzy odkładają spłatę raty na ostatnią chwilę. Oczywiście nie zachęcamy do tego, ale wiemy, że czasami nie macie innego wyjścia, dlatego chcieliśmy umożliwić Wam bezpieczną i szybką spłatę raty pożyczki - nawet w ostatnim momencie.

Zastanawiacie się pewnie w takim razie ile kosztuje natychmiastowy przelew z wykorzystaniem BlueCash? Odpowiedź zapewne Cię zaskoczy - ale wyłącznie pozytywnie! Transakcja jest całkowicie darmowa, co znaczy, że nie jest doliczana do niej żadna prowizja.

Podsumowując, BlueCash gwarantuje, że Twoja płatność za ratę pożyczki w Credissimo dotrze w bardzo krótkim czasie, cała transakcja jest całkowicie bezpieczna i pozbawiona dodatkowych opłat. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z usługą - możesz skontaktować się z naszym konsultantem, pisząc na adres: contacts@credissimo.pl

Przeczytaj więcej

Remont domu zazwyczaj kojarzy się z wysokimi nakładami finansowymi. Czasem wystarczy jednak trochę inicjatywy i wyobraźni żeby dużo zaoszczędzić na małych naprawach.
Urlop tuż tuż, ale nie masz możliwości wyjechać z miasta? Nie panikuj, a sprawdź jaki mamy propozycje na niezapomniane lato w mieście!
Wakacje w pełni! Jeżeli nie chcesz aby Twoje dziecko się nudziło, spawdź jaki mamy propozycje na ciekawe i przydatne wakacje.