5 pomysłów na nietypowy prezent walentynkowy

by Credissimo Polska Sp. z o.o. | 07.02.2019
Złóż wniosek
5 pomysłów na nietypowy prezent walentynkowy

Walentynki - coroczne święto zakochanych - już na dobre wpisało się w nasze kalendarze. Co roku, 14 lutego, kwiaciarnie notują rekordowe zyski, kina goszczą tysiące zakochanych par, a w dobrych restauracjach trudno o wolny stolik.

Kwiaty, kino i dobra kolacja to najpopularniejsze walentynkowe prezenty. Ale czy najlepsze? Niekoniecznie. Szczególnie, jeśli co rok ten (w założeniu) szczególny wieczór wygląda dokładnie tak samo. Trudno wtedy o miłą niespodziankę. Dlatego w tym roku Jeżeli w tym roku chcesz zróobić coś wyjątkowego! - mamy dla Ciebie kilka propozycji.

Wizyta w spa

W tym roku 14 lutego wypada w czwartek, co nie znaczy, że nie możesz zaplanować wspólnego walentynkowego weekendu w spa, który spędzicie na przyjemnych, relaksujących zabiegach. Taki wypad we dwoje na pewno Wam się przyda - złapiecie dystans do codziennych obowiązków zawodowych, będziecie mieć czas tylko dla siebie, odpoczniecie i poczujecie się zaopiekowani. To doskonały scenariusz zwłaszcza dla tych, którzy na co dzień nie mają czasu lub nie mogą pozwolić sobie na takie wyjazdy.

Bilety lotnicze

Luty to doskonały moment na kilkudniowe wypady zagraniczne. Jest po świętach sezonie, dzięki czemu ceny biletów lotniczych i hoteli są znacznie niższe. Dlatego, jeśli Twoja druga połowa od dawna marzy o wypadzie do Paryża, Madrytu, Barcelony, Lizbony czy innego pięknego europejskiego miasta - nie zwlekaj. Już teraz rezerwuj bilet i zaplanuj miły dłuższy weekend we dwoje. Dawanie prezentów ma to do siebie, że przynosi równie dużo radości obdarowującemu co obdarowywanemu. Dając coś innej osobie, robisz sobie równie miły prezent. Poziom endorfin rośnie, a Ciebie, po prostu, przepełnia szczęście.

Skok ze spadochronem

Od dawna o tym myślicie, ale wciąż brakowało czasu lub sprzyjających okoliczności? Teraz jest ten moment. Nie czekaj dłużej, tylko dziś wykup dla Was skok ze spadochronem. Zazwyczaj taki voucher jest ważny przez kilka miesięcy, więc możecie poczekać z jego realizacją aż trochę się ociepli. Wspólne przeżycie jako prezent to doskonały pomysł - zostawia niezapomniane wrażenia, do których będziecie wracać wspomnieniami jeszcze przez wiele lat.

Kurs tańca

Salsa, samba, tango, cha-cha, a może zmysłowa rumba, kizomba lub bachata? Wybór jest ogromny. Wspólne zajęcia z tańca to nie tylko sposób na zdobycie nowych umiejętności, lecz przede wszystkim na zbudowanie bliskości między Wami, rozbudzenie nowych pasji i namiętności. Kursy tańca są obecnie bardzo powszechne, a co za tym idzie również dostępne cenowo. Jeżeli nie masz pewności, czy to dobry pomysł - weźcie udział w zajęciach otwartych. Większość szkół oferuje jednorazowe darmowe zajęcia, które pozwalają ocenić, czy dany styl i dynamika tańca nam odpowiadają czy nie.

Warsztaty rękodzieła

Tak, to nie pomyłka. Rękodzieło wraca do łask. Ba! Cieszy się ogromną popularnością. A to dlatego, że nie tylko  pozwala zdobyć nowe umiejętności, ale przede wszystkim zrelaksować się i odciąć od codziennego pośpiechu. Wybór zajęć jest ogromny. Od rysunku i malarstwa, przez garncarstwo, rzeźbę, po decoupage, florystykę,  krawiectwo i wiele więcej.

Coś od siebie

Jeżeli wciąż nie masz pomysłu na prezent, brakuje Ci funduszy lub nie możecie sobie pozwolić na wyjazd czy wyjście z domu, bo np. macie malutkie dziecko - nic straconego. Postaraj się zrobić coś od siebie dla ukochanej tej drugiej osoby. Może to być drobiazg, który przyniesie dużo radości. Możesz pięknie posprzątać mieszkanie, samodzielnie przygotować smaczny obiad, który zjedzie przy dźwiękach Waszych ulubionych piosenek, zorganizować opiekę dla dziecka i zaprosić ukochaną na miły spacer, przygotować pokaz zdjęć, na których zostały uwiecznione Wasze wspólne najważniejsze momenty...

Scenariuszy jest mnóstwo. Najważniejsza jest druga osoba i jeżeli zaplanujesz ten dzień z myślą o niej - na pewno będzie udany. Pamiętaj, że uszczęśliwiając drugą osobę, uszczęśliwiasz również siebie, a Walentynki nie muszą być jedynym dniem, kiedy robisz coś miłego dla partnera. Niespodzianki bez okazji są jeszcze lepsze!

Przeczytaj więcej

Remont domu zazwyczaj kojarzy się z wysokimi nakładami finansowymi. Czasem wystarczy jednak trochę inicjatywy i wyobraźni żeby dużo zaoszczędzić na małych naprawach.
Urlop tuż tuż, ale nie masz możliwości wyjechać z miasta? Nie panikuj, a sprawdź jaki mamy propozycje na niezapomniane lato w mieście!
Wakacje w pełni! Jeżeli nie chcesz aby Twoje dziecko się nudziło, spawdź jaki mamy propozycje na ciekawe i przydatne wakacje.