Wskazówki jak wziąć pożyczkę online

Złóż wniosek

Raport BIK zawiera wszystkie informacje o tym, ile i jakiej wysokości pożyczek i kredytów posiadasz oraz czy masz jakieś zaległości w ich spłacie. Dowiedz się, jak możesz pobrać raport.

Lato jest czasem, kiedy żyjemy pełniej, częściej wychodzimy z domu, spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi, bawimy się, próbujemy nowych rzeczy - kolekcjonujemy wspomnienia. To również moment, przynajmniej w Polsce, kiedy możemy spędzić na świeżym powietrzu znacznie więcej czasu. Polacy coraz bardziej ochoczo z tego korzystają.

Przed nami kilka pięknych, słonecznych jesiennych weekendów, których nie możesz zmarnować siedząc w domu. Sprawdź, gdzie warto się wybrać.

Zbliża się pierwszy dzień szkoły, a rodzice się zastanawiają skąd wziąć pieniądze na te wszystkie artykuły szkolne, których ceny zdają się być z roku na rok wyższe.

Historia kredytowa to wszystkie informacje dotyczące zaciąganych przez nas do tej pory zobowiązań finansowych - łącznie z przebiegiem ich spłaty. Wszystkie te dane są gromadzone przez Biuro Informacji Kredytowej (BIK) i udostępniane na wniosek banku, w którym staramy się w danej chwili o pożyczkę lub kredyt.

Niewielu ludzi zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo ich życie jest związane i uzależnione od samochodu.

Wakacje wystartowały. Większość z nas albo odlicza dni do planowanego urlopu, albo jeszcze poluje na najciekawsze oferty last minute. Niestety, jest też spora grupa, która rozważa rezygnację z wyjazdu wakacyjnego, z powodu braku pieniędzy.

Zdarza się jednak, że wyjazd wakacyjny pochłania większość naszych oszczędności, a będąc już za granicą uświadamiamy sobie, że w najbliższym czasie mamy do opłacenia również inne, ważne zobowiązania. Co wtedy?

Nagła awaria samochodu, zalane mieszkanie, konieczność sfinansowania leczenia... życie dostarcza nam wielu nadprogramowych wydatków, które zazwyczaj nie mogą czekać. Potrzeby mają to do siebie, że pojawiają się nagle, a wypłata wyłącznie raz w miesiącu. Potrzebując pilnie pieniędzy, nie możemy pozwolić sobie na uczestniczenie w długotrwałych procesach weryfikacyjnych. Co wtedy?

Krótki poradnik, podpowiadający jakich zasad należy się trzymać ubiegając się o pożyczkę online.