Kim jesteśmy?

Credissimo to dynamiczna spółka high-tech i jedna z najszybciej rozwijających się struktur FinTech w niebankowym sektorze finansowym. Jako niebankowa instytucja finansowa, oferujemy naszym klientom szybkie pożyczki konsumenckie w razie pilnej potrzeby krótkoterminowego dofinansowania. Jako spółka high-tech cały czas dążymy do opracowywania i wprowadzania innowacyjnych usług, dostosowanych do szybko rozwijającego się świata cyfrowego.

Credissimo to przede wszystkim firma zorientowana na klienta. Kierując się chęcią bycia maksymalnie przydatnym i wygodnym dla każdego naszego klienta, staramy się ulepszać nasze usługi, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

 

Nasze zaangażowanie:

Nasze usługi są dostosowane do każdego klienta. On ma pełną kontrolę nad pieniędzmi, które pożycza za każdym razem, kiedy ma nieplanowane wydatki. Wysoka jakość pracy i obsługi klienta, wyróżnia Credissimo wśród innych firm. Przestrzegamy Kodeksu Etyki Polityki Handlowej i zapewniamy jasne i przejrzyste zasady udzielania pożyczek. Czujemy się zobowiązani do zapewnienia jak najlepszej obsługi klientów przy udzielaniu krótkich i długoterminowych pożyczek.

Informacje o firmie

Credissimo Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Kolobrzeska 2, 02-923 Warszawa, NIP 5252710583, REGON: 367273854, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000677340, założonej w 2017 roku.